Par mums...

Traku, spontānu, interesantu, unikālu neatkarīga cilvēku grupa, ar neatkārtojamu fantāziju un uzņēmību uz praktiski fantastiskām lietām un idejām...

  • Radāmies mēs kādā jaukā vakarā, video atklāšanā kafejnīcā "Kursas putni"
  • Sadarbojāmies ar vienreizīgiem un atsaucīgiem cilvēkiem, kas bija gatavi iet uz jeb ko, lai šis viss tiktu īstenots
  • Esam grupa ar dažādākajām interesēm un hobijiem, kas dara visu un neko vienlaicīgi
  • Protams mūsu mīļākie un uzticamākie draugi ir ziemeļbrieži...!

Un ko par mums saka prese:

Gads ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš”, ja ar vārdu ‘balts’ saprotam – aizraujošs un notikumiem bagāts -  tad šis teiciens visprecīzāk raksturo mūziķu Jorana Šteinhauera un Gunta Veilanda radošo gadu. Tas  aizsākās ar projekta „Aarzemnieki” plašajām aktivitātēm un šobrīd, kad gads tuvojas noslēgumam, abi puiši visbiežāk sastopami  plašā domubiedru pulkā, ar kuru kopā šobrīd tiek realizēts radoši muzikāls projekts „Ziemassvēt(nie)ki” . 

Viens no projekta izveidotājiem, mūziķis Guntis Veilands stāsta: „Viss aizsākās ar manu un Jorana ideju izveidot gada skaistākajam laikam – Ziemassvētkiem un gada nogalei – īpašu programmu. Tālākie notikumi attīstījās Ziemassvētkiem tik ļoti piestāvoši – aizbraucām uz Liepāju pie draugiem, uzrunājām citus cilvēkus, aicinājām līdzdarboties, izveidojām radošas darbnīcas un drīz vien šajā projektā iesaistījās arvien vairāk dažādu cilvēku, ar kuriem kopā gan strādājām, gan jautri pavadījām laiku. Rezultātā tagad varam priecēt pasauli ar mūsu kopēji radītām jaunajām dziesmām un koncertiem.  Esam nofilmējuši  šo dziesmu videoversijas un ar tām pavisam drīz iepazīstināsim pasauli ”.

Abi mūziķi visvairāk priecājas par to, ka izdevies pats galvenais šī projekta mērķis –  iesaistīt un apvienot kopā dažādus cilvēkus. Tie katrs kopējai idejai dod savu īpašu pienesumu, tādejādi šis process noteikti ir tik ļoti atbilstošs Ziemassvētku laikam, kura skaistums izkristalizējas kopējā sirsnībā, mijiedarbībā, kopā radot un kopā priecājoties par paveikto. „Jā, mēs visi kopā rakstījām dziesmas, to tekstus,  gatavojām svētku rotājumus, meklējām tērpus, cepām raušus un piparkūkas. Viss notiek pa īstam – gluži kā skaistā pasakā par Ziemassvētkiem”, par notiekošo priecājas Jorans Šteinhauers.  


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .